Bu hafta 3 yeni film vizyona girdi

FETİH 1453″

Yönetmenliğini Faruk Aksoy’un yaptığı ”Fetih 1453” filminde, Devrim Evin, İbrahim Çelikkol, Dilek Serbest, Recep Aktuğ, Erden Alkan’ın yanı sıra geniş bir oyuncu kadrosu bulunuyor.kullan


Türkiye genelinde 850 salonda dün saat 14.53’te vizyona girdi. Filmde, Osmanlı Padişahı Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul‘u fethi konu alıyor.


Filmin konusu şöyle:Film ’in konusu Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’u fetihinden 2 yıl öncesi de ele alarak işlenmiş. Molla Gürani ve Fatih Sultan Mehmet’in çocukluğu da filmde konu alınıyor. Özellikle 3D animasyonlar da Fetih 1453 filmine renk katıyor.

“HAYALET SÜRÜCÜ 2: İNTİKAM ATEŞİ (Ghost Rider: Spirit Of Vengeance)”


Mark Neveldine ile Brian Taylor’ın yönettiği ve Nicolas Cage, Christopher Lambert, Idris Elba ile Ciaran Hinds’in rol aldığı ”Hayalet kullanSürücü 2: İntikam Ateşi (Ghost Rider: Spirit Of Vengeance)” filmi, 3 boyutlu aksiyon sahneleriyle izleyicilerin karşısına çıkacak.


Filmin konusu şöyle:


”Şeytanın ödül avcısı Johnny Blaze inzivaya çekilmiştir, ta ki gizli bir mezhebe bağlı olan bir kilise, ondan genç bir çocuğu şeytanın elinden kurtarmasını isteyene dek. Blaze, başlarda tekrar Hayalet Sürücü’nün güçlerine sahiplenme fikrine sıcak bakmaz, ancak çocuğu kurtarmanın ve üzerindeki lanetten kurtulmanın tek yolu budur.”


“MUPPETS”


Yönetmenliğini James Bobin’in yaptığı ve başrollerini Jason Segel,kullan Amy Adams ve Chris Cooper’ın paylaştığı ”Muppets” filmi, animasyon sahneleriyle sinemaseverlerle buluşacak.


Filmin konusu şöyle:


Filmde, ”Kermit”i Erkan Taşdöğen, ”Walter”i Arda Aydın, ”Gary”i Ömer Vatanartıran, ”Mary”i Aysun Topar, ”Bayan Piggy”i Bora Severcan, ”Fozzie Bear”i Tuna Öztunç ve ”Tex Richman”i Ercan Demirel seslendirdi. Filmde, dünyanın en büyük kukla hayranı Walter ve arkadaşları Los Angeles’da tatil yaparken, petrolcü Tex Richman’ın kukla tiyatrosunu yıkarak mekanın altında petrol araması yapacağını ortaya çıkarır. Walter, Mary ve Gary tiyatroyu kurtarmak için gereken 10 milyon doları toplamak amacıyla farklı yönlere dağılmış olan kuklaları yeniden bir araya getirmesi için Kermit’e yardım eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.