Can Bonomo’dan İlluminati mesajı!

ŞARKININ SONUNDA YAPTIĞI HAREKET TARTIŞMA YARATTI


Genç şarkıcı yarışmada seslendireceği şarkıyı dün akşam TRT ekranlarında tanıttı. Bir çok otorite tarafından beğenilen şarkıdan çok, Bonomo’nun şarkı sonunda ellerini başının üzerine götürerek üçgen işareti yapması konuşulmaya başlandı. Öyle ki bu hareketin dünyanın en gizli örgütü olarak gösterilen Illuminati örgütüne ait olduğu öne sürülüyor.


LADY GAGA MADONNA SERTAB ERENER


Daha önce Eurovision’a katılarak birinci olan Sertap Erener dahil dünyaca ünlü Lady Gaga, Madonna gibi şarkıcıların da kliplerinde bu işaretleri kullandığı iddia edilmişti.


GİZLİ ILLUMINATI ÖRGÜTÜ


Latince kökenli olan Illuminati kelimesinin Türkçe’deki karşılığı ‘aydınlanmış’.. Tarihteki adıyla Bavyeralı Illuminati, Rönesans döneminde 1 Mayıs 1776’da kurulmuş gizli bir cemiyet. Modern Illuminati; zihin kontrolü uygulayarak, hükümetleri ve kuruluşları ele geçirerek Yeni Dünya Düzeni’ni sağlamak amacıyla hareket eden, monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen; ancak faaliyeti ve varlığı kanıtlanamamış bir topluluktur. Bazı komplo teorisyenleri, İlluminati üyelerini ışığın insanları ya da aydınlanmışlar olarak tanımlıyor..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.