Haber 16

Dayak Dehşeti

Muğla’nın Fethiye İlçesi’nde ilköğretim okulu öğrencisi 12 yaşındaki E. B. E., tacizde…

Dayak Dehşeti

Muğla’nın Fethiye İlçesi’nde ilköğretim okulu öğrencisi 12 yaşındaki E. B. E., tacizde bulunduğu ileri sürülen kız öğrencinin babası, ağabeyi ve amcası tarafından dövüldü. Dehşet veren dayak, güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.


Fethiye Atatürk İlköğretim Okulu’nda okuyan E. B. E. ‘nin, dün saat 15. 00 sıralarında okul çıkışında S. Ö. adlı kız öğrencinin ağabeyi K. Ö. , babası ve amcası tarafından dövülerek bıçaklanması sokakta bulunan güvenlik kamerası tarafından görüntülendi. K. Ö. ve yanındakilerin okul önünde bekleme anları ve olayın tüm detayları güvenlik kameralarınca kaydedildi. Görüntülerde E. B. E. ‘yi aralarına alarak dövmeye başlayan S. Ö. ‘nün yakınları, daha sonra küçük çocuğu yere yatırarak tekmeliyor. Bir süre sonra ayağa kalkan E. B. E. , yeniden üçlü tarafından dövülmeye başlanıyor.


Bir süre kimsenin müdahale etmediği olayda, araya giren veliler ve öğrenciler küçük çocuğu bıçaklandıktan sonra kurtarmaya çalışıyor. E. B. E. ‘yi döven K. Ö. ve yanındakiler, daha sonra olay yerinden kaçıyor. Soruşturma başlatan polis, olaydan sonra kaçan K. Ö ve yanındaki 2 kişiyi yakalayarak gözaltına aldı.


 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ