Hayat Devam Ediyor dizisi ne zaman başlayacak?

Bugün tanıtımları yapılmaya başlanan ve çok ses getirecek olan Mahsun Kırmızıgül’ün senaryosunu yazdığı Hayat Devam Ediyor Dizisi yeni bölümleriyle yakında atv ekranlarında olacak.
 

Dizi Güneydoğu Anadolu’da ki çocuk yaşta evlendirilmeleri ve başlık parası için satılan kızların öyküsünü anlatıyor.

 

Hayat Devam Ediyor Dizisi yeni sezonda yeni bölümleriyle atv de çok yakında ekranda. Bu sayfadan diziyle ilgili gelişmeleri takip edebilirsiniz. Hayat Devam Ediyor Dizisi yeni bölümlerini, ilk bölümü izle ve indir. Hayat Devam Ediyor Dizisi tanıtımlarını izleyebilirsiniz.

 

İŞTE DİZİNİN KISA ÖYKÜSÜ

 

HAYAT DEVAM EDİYOR… İŞTE TÜRKİYE’Yİ AĞLATACAK AİLE!

 

Hayat Devam Ediyor - Yeni

 

Mahsun Kırmızıgül ilk TV projesindeki dev kadrosu ile dikkat çekiyor. Fikret Kuşkan, Arif Erkin, Meltem Miroğlu, Rana Cabbar,Şenay Gürler, Rozet Hubeş, Serkan Şenalp, Ali Barkın,Onur Tuna, Sera Tokdemir, Neslihan Atagül ve Çağla Şimşek’ten oluşan Bakırcı ailesi televizyon izleyicisini ekrana kilitleyecek. Projenin ilk beş bölümü için yönetmen koltuğuna oturacak olan Mahsun Kırmızıgül, daha sonra bayrağı Yıldız Hülya Birban’a devredecek.

 

BoyutFilm/Murat Tokat’ın yapımcılığını üstlendiği ‘Hayat Devam Ediyor’un çekimleri ise İstanbul, Doğu Anadolu ve İç Anadolu’nun çeşitli şehirlerince gerçekleştirilecek.Konusu:Çömlekçi İsmail zorla evlendirildiği karısı Kudret’ten dört, aşık olup Kudret’in üzerine kuma getirdiği Cennet’ten ise üç çocuğa sahiptir. İsmail, çömlekçilikten artık para kazanamamaktadır ve birkaç oğlu Siraç ve kızı Zeliha’nın desteğiyle İstanbul’a göç etmeye karar vermiştir. Bu arada ailenin ortanca kızı güzeller güzeli Hayat, yörenin en eski ailelerinden birinin oğlu Kerem’le gizliden aşk yaşamaktadır. Gençlik heyecanı ve aşk ateşi ikisinin de hata yapmasına neden olur ve Kerem’le Hayat evlenmeden önce beraber olurlar. Aile bunu öğrenince şehrin en zengin, acımasız ve güçlü adamlarından 70 yaşındaki Abbas’ın 15 yaşındaki Hayat’ı istemesini fırsat bilip kızı Abbas’a verirler. Bu olaylar nedeniyle aile, İstanbul’a neredeyse “kaçarak” gidip yerleşir. Ancak büyük şehir onlar için büyük bir tuzaktır. İbrahim ve eşlerinin İstanbul’a bir türlü uyum sağlayamamaları, İbrahim’in çocuklarından Şirin’in şöhret ve para tutkusu, Bekir’in karanlık yollara sapması, bir kolu sakat olan sessiz Malik’in şehirde giderek erozyona uğraması, Hayat’ın küçücük bedeninin ve ruhunun kabuk bağlamasıyla, etrafına ördüğü duvarların arkasında kalması ve acımasız ve sert bir karakter olup çıkması, büyük oğlan Siraç’ın imkansız aşkı, Zeliha’nın ailesi ve aşkı için direnişi gibi iç içe geçmiş durumlar hikayenin temel taşlarını oluşturuyor.

 

haber16.org

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.