Haber 16

İstanbul’da bu okullar yeniden yapılacak!

İstanbul’daki eğitim yapılarının anahtar teslimi götürü bedelle yeniden yapım işleri için yeterli tecrübeye sahip firmalar, teklif vermeye davet edildi. İlçe ilçe İstanbul’da yeniden yapılacak okullar ve teklif tarihleri:

İstanbul’da bu okullar yeniden yapılacak!

İstanbul İl Özel İdaresi İstanbul Proje Koordinasyon Birimi (İPKB), İstanbul Sismik Riskin Azaltılması ve Acil Durum Hazırlık Projesi (İSMEP) kapsamında, İstanbul’daki eğitim yapılarının anahtar teslimi götürü bedelle yeniden yapım işleri için yeterli tecrübeye sahip firmaları, teklif vermeye davet etti.


Avrupa Yatırım Bankasından (EIB) ve Avrupa Konseyi Kalkınma Bankasından (CEB) alınan kredi, İstanbul’daki hastane, okul ve idari binaları içeren kamu binalarının yeniden yapımında kullanılacak.


Firmalar, inşaat sözleşme paketi kapsamındaki eğitim yapılarının anahtar teslimi götürü bedelle yeniden yapım işi için Dünya Bankasının satın alma esas ve usulleri doğrultusunda, Ulusal Rekabetçi İhale (National Competitive Bidding – NCB) yöntemiyle, kapalı tekliflerini verecek.


İstanbul’da anahtar teslimi götürü bedel üzerinden yeniden yapım işi gerçekleştirilecek okullar ve teklif tarihleri şöyle:


”Kadıköy ilçesinde Erenköy İlköğretim Okulu ile Sultanbeyli İmam Hatip Lisesi (13 Aralık 2010 saat 11.00),


Ataşehir ilçesinde Fahriye Vandemir ve Piri Reis İlköğretim Okulları (29 Kasım 2010 saat 11.00),


Ataşehir ilçesinde Yahya Kemal Beyatlı İlköğretim Okulu, Ümraniye ilçesinde Namık Kemal Lisesi (30 Kasım 2010 saat 11.00),


Kartal ilçesinde 50. Yıl General Refet Bele İlköğretim Okulu ile Pendik ilçesinde Çamçeşme İlköğretim Okulu (1 Aralık 2010 saat 11.00),


Kartal ilçesinde Öğretmen Zekeriya Güçer İlköğretim Okulu ile Pendik ilçesinde Pendik Merkez İlköğretim Okulu (2 Aralık 2010 saat 11.00),


Maltepe ilçesinde 50 Yıl Besim Kadırgan İlköğretim Okulu ile Maltepe ilçesinde Muhsine Zeynep İlköğretim Okulu (3 Aralık 2010 saat 11.00),


Pendik ilçesinde Kurtköy Lisesi ile Fatma Gözen Eralp İlköğretim Okulu (6 Aralık 2010 saat 11.00),


Pendik ilçesinde İbrahim Öztürk İlköğretim Okulu ile Tuzla ilçesinhde Kaşif Kalkavan Lisesi (7 Aralık 2010 saat 11.00),


Pendik ilçesinde Namık Kemal İlköğretim Okulu ile Prof. Dr. Erol Güngör İlköğretim Okulu (8 Aralık 2010 saat 11.00),


Pendik ilçesinde Alpaslan Lisesi ile Gülizar Zeki Obdan İlköğretim Okulu (9 Aralık 2010 saat 11.00),


Üsküdar ilçesinde Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu ile Çamlıca İlköğretim Okulu (10 Aralık 2010 saat 11.00)”


Teklif sahipleri ihtiyaç duydukları ilave bilgileri ve ihale dokümanını İstanbul Proje Koordinasyon Biriminden (İPKB) mesai saatleri içinde bedel ödeyerek temin edebilecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ