İşte ilçelerde yerel seçim sonuçları

Türkiye’nin mega kenti İstanbul ve İzmir sürpriz yapmadı. İstanbul’da AK Parti Kadir Topbaş’la, İzmir’de CHP Aziz Kocaoğlu’yla açık ara ipi göğüsledi. Ankara’da ise yarış nefes nefeseydi.
İl il, ilçe ilçe seçim sonuçları:
İSTANBUL’UN İLÇE İLÇE YEREL SEÇİM SONUÇLARI
İstanbul Büyükşehir: AK Parti – Kadir Topbaş % 47,96
Adalar: CHP – Atilla Aytaç % %50,14
Arnavutköy: AK Parti – Ahmet Haşim Baltacı % 51,6
Ataşehir: CHP – Battal İlgezdi % 49,84
Avcılar: CHP – Handan Toprak % 43,7
Bağcılar: AK Parti – Lokman Çağırıcı % 57,18
Bahçelievler: AK Parti – Osman Develioğlu % 48,18
Bakırköy: CHP – Bülent Kerimoğlu % 68,65
Başakşehir: AK Parti – Mevlüt Uysal % 50,09
Bayrampaşa: AK Parti – Atila Aydıner % 50,39
Beşiktaş: CHP -Murat Haznedar % 76,13
Beykoz: AK Parti Yücel Çelikbilek % 44,57
Beylikdüzü: CHP – Ekrem İmamoğlu %50,83
Beyoğlu: AK Parti – Ahmet Misbah Demircan %47,78
Büyükçekmece: CHP – Hasan Akgün %42,27
Çatalca: CHP – Cem Kara % 44,54
Çekmeköy: AK Parti – Ahmet Poyraz %48,53
Esenler: AK Parti – Mehmet Tevfik Göksu %62,27
Esenyurt: AK Parti – Necmi Kadıoğlu %47,01
Eyüp: AK Parti – Remzi Aydın % 46,53
Fatih: AK Parti – Mustafa Demir % 48,64
Gaziosmanpaşa: AK Parti Hasan Tahsin Usta % 51,28
Güngören: AK Parti – Şakir Yücel Karaman % 50,01
Kadıköy: CHP – Aykurt Nuhoğlu %72,24
Kağıthane: AK Parti – Fazlı Kılıç % 51,15
Kartal: CHP – Altınok Öz % 44,65
Küçükçekmece: AK Parti – Temel Karadeniz % 41,9
Maltepe: CHP – Ali Kılıç % 49,23
Pendik: AK Parti Salih Kenan Şahin % 52,82
Sancaktepe: AK Parti – İsmail Erdem % 48,95
Sarıyer: CHP – Şükrü Genç % 51,17
Silivri: CHP – Özcan Işıklar %48, 76
Sultanbeyli: AK Parti – Hüseyin Keskin % 61,18
Sultangazi: AK Parti – Cahit Altunay %58,48
Şile: AK Parti – Can Tabakoğlu % 45,15
Şişli: CHP – Hayri İnönü %61,58
Tuzla: AK Parti – Şadi Yazıcı %48,21
Ümraniye: AK Parti – Hasan Can %49,42
Üsküdar: AK Parti – Hilmi Türkmen %45,64
Zeytinburnu: AK Parti – Murat Aydın %49,16
ANKARA’DA İLÇE İLÇE YEREL SEÇİM SONUÇLARI
Ankara Büyükşehir: AK Parti Melih Gökçek %45.74
Akyurt: AK Parti Gültekin Ayantaş % 56.27
Altındağ: AK Parti Veysel Tiryaki % 63,06
Ayaş: AK Parti Bülent Taşan %49,03
Bala: AK Parti İbrahim Gürbüz %45,86
Çankaya: CHP Alper Taşdelen %64,07
Çamlıdere: AK Parti Hazım Caner Can %68
Çubuk: AK Parti Tuncay Acehan %56,67
Etmesgut: MHP Enver Demirel %39,69
Elmadağ: AK Parti Gazi Şahin %39,48
Güdül: Ak Parti Havva Yıldırım %40,37
Haymala: DP %42,28
Kalecik: AK Parti Filiz Ulusoy %56,7
Kazan: AK Parti Lokman Ertürk %53,42
Keçiören: AK Parti Mustafa Ak %43,83
Kızılcahamam: AK Parti Muhittin Güney %53,88
Nallıhan: AK Parti Mehmet Mete %47,98
Mamak: AK Parti Mesut Akgül %47,74
Polatlı: MHP Mürsel Yıldızkaya %47,49
Pursaklar: AK Parti Selçuk Çetin %63,62
Sincan: AK Parti Mustafa Tuna %57,93
Şereflikoçhisar: AK Parti Ferda Polat %47,98
Yenimahalle: CHP Fethi Yaşar %50,87
İZMİR’DE İLÇE İLÇE YEREL SEÇİM SONUÇLARI
İzmir Büyükşehir: CHP Aziz Kocaoğlu %48.48
Aliağa: MHP Serkan Acar: %32,11
Balçova: CHP Mehmet Ali Çalkaya %60,6
Bayındır: AK Parti Mehmet Kertiş %35,39
Beydağ: CHP Vasfi Şentürk %53,87
Bergama: CHP Mehmet Gönenç %34,6
Bayraklı: CHP Hasan Karabağ %44,13
Bornova: CHP Olgun Atilla %43,57
Buca: CHP Levent Priştina % 43,17
Çeşme: CHP Muhittin Dalgıç %56,88
Çiğli: CHP Hasan Arslan %52,28
Dikili: CHP Mustafa Tosun %50,32
Foça: CHP Gökhan Demirdağ %42,04
Güzelbahçe: CHP Mustafa İnce %51,93
Gaziemir: CHP Halil İbrahim Şenol %47,28
Karaburun: CHP Ahmet Çakır %50,93
Karabağlar: CHP Muhittin Selvitopu %42,7
Karşıyaka: CHP Hüseyin Mutlu Akpınar %70,41
Konak: CHP Sema Pekdaş %46,08
Kınık: AK Parti Sadık Doğruer %40,64
Kiraz: MHP Saliha Şengül %42,52
Menderes: Ak Parti Bülent Soylu %40,43
Menemen: CHP Tahir Şahin %43
Narlıdere: CHP Abdül Batur %61,32
Ödemiş: AK Parti Mahmut Baden %39,16
Seferihisar: CHP Tunç Soyer %52,29
Selçuk: CHP Hüseyin Vefa Ülgür %36,62
Tire: CHP Tayfur Çiçek %36,25
Torbalı: Ak Parti Adnan Yaşar Görmez %34,95
Urla: CHP Sibel Uyar %43,61
ADANA BÜYÜKŞEHİR: Hüseyin Sözlü (MHP)
Ceyhan: Mehmet Ali Arzu AK Parti, Çukurova: Soner Çetin CHP, Karataş: Boğaçhan Ünal CHP, Pozantı: Mustafa Çay MHP, Saimbeyli: Mustafa Şahin Gökçe MHP, Sarıçam: Bilal Uludağ MHP, Tufanbeyli: Remzi Ergü AK Parti, Yüreğir: Mahmut Çelikcan AK Parti
ADIYAMAN: Fehmi Hüsrev Kutlu (AK Parti)
Besni: İbrahim Öztürk SP, Çelikhan: Mustafa Bulut AK Parti, Gölbaşı: Yusuf Özdemir AK Parti, Kahta: Abdurrahman Toprak AK Parti, Samsat: Yusuf Fırat AK Parti, Sincik: Mehmet Buz AK Parti, Tut: Cemal Avcı CHP
AFYON: Burhanettin Çoban (AK Parti)
Başmakçı: Ayhan Gönüllü MHP, Bolvadin: Fatih Kayacan AK Parti, Çay: Hüseyin Çağrı MHP, Dazkırı: İsmail Taylan CHP, Hocalar: Ali Arslan AK Parti, İhsaniye: Şaban Çabuk MHP, İscehisar: Mustafa Çibik AK Parti, Sandıklı: Mustafa Çöl AK Parti, Sinanpaşa: Murat Karakoyun AK Parti, Sultandağı: Osman Acar CHP, Şuhut: Recep Bozkurt AK Parti
AĞRI: Hasan Arslan (AK Parti)
Diyadin: Hazal Aras BDP, Doğubeyazıt: Murat Rohat Özbay BDP, Tatlıçay: İsmail Taşdemir AK Parti
AKSARAY: Haluk Şahin Yazgı (AK Parti)
Ağaçören: Tuncay Atak AK Parti, Eskil: Niyazi Alçay AK Parti, Gülağaç: Faruk Teymen AK Parti
AMASYA: Cafer Özdemir (AK Parti)
Göynücek: Kemal Şahin AK Parti, Gümüşhacıköy: Zehra Özyol CHP, Hamamözü: Bahattin Destebaş SP, Suluova: Fatih Üçok AK Parti, Taşova: Bayram Öztürk AK Parti
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR: Menderes Türel (AK Parti)
Akseki: İsmet Uysal AK Parti, Aksu: Halil Şahin AK Parti, Elmalı: Ümit Öztekin AK Parti, Finike: Kaan Osman Sarıoğlu MHP,
İbradı: Serkan Küçükkuru CHP, Kepez: Hakan Tütüncü AK Parti, Konyaaltı: Muhittin Böcek CHP, Kumluca: Hüsamettin Çetinkaya AK Parti, Manavgat: Şükrü Sözen CHP, Muratpaşa: Ümit Uysal CHP, Serik: Ramazan Çalık AK Parti
ARDAHAN: Faruk Köksoy (AK Parti)
Çıldır: Nurettin Aygün CHP, Damal: Ergin Önal CHP, Göle: Akın İsmailoğlu AK Parti, Hanak: Ayhan Büyükkaya CHP, Posof: Cahit Ulgar AK Parti
ARTVİN: Mehmet Kocapete (AK Parti)
Ardanuç: Yıldırım Demir CHP, Arhavi: Coşkun Hekimoğlu AK Parti, Borçka: Aslan Atan AK Parti, Murgul: Hasan Çavuş AK Parti, Şavşat: Ahmet Sinan Öztürk AK Parti, Yusufeli: Eyüp Aytekin AK Parti
AYDIN BÜYÜKŞEHİR: Özlem Çerçioğlu (CHP)
Çine: Enver Salih Dinçer CHP, Efeler: Mesut Özakcan CHP, Germencik: Kasım Çalışkan HDP, İncirliova: Gürşat Kale MHP, Karacasu: Mustafa Büyükyapıcı CHP, Karpuzlu: Tuğrul Ozan MHP, Koçarlı: Abdullah Arıcı AK Parti, Köşk: Rıfat Kadri Kılınç AK Parti, Kuşadası: Özer Kayalı CHP, Kuyucak: Metin Ertürk AK Parti, Nazilli: Haluk Alıcık MHP, Söke: Süleyman Toyran CHP, Sultanhisar: Ertegün Ünal AK Parti, Yenipazar: Ebubekir Karakaş MHP
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR: A. Edip Uğur (AK Parti)
Altıeylül: Zekai Kafaoğlu AK Parti, Ayvalık: Rahmi Gencer CHP, Balya: Osman Kılıç MHP, Bandırma: Dursun Mirza CHP, Bigadiç: İsmail Avcu AK Parti, Burhaniye: Firket Akova CHP, Dursunbey: Ramazan Bahçavan AK Parti, Edremit: Kamil Saka CHP, Erdek: Hüseyin Aysan AK Parti, Gönen: Hüseyin Yakar AK Parti, Havran: Emin Ersoy AK Parti, İvrindi: Recai Baytar AK Parti, Karesi: Yücel Yılmaz AK Parti, Kesput: İsmail Cankul AK Parti, Manyas: Hasan Kahraman AK Parti, Marmara: Süleyman Aksoy AK Parti, Savaştepe: Turhan Şimşek AK Parti, Sındırgı: Ekrem Yavaş AK Parti, Susurluk: Hüseyin Hızlıoğlu AK Parti.
BARTIN: Cemil Akın (MHP)
Amasra: Mehmet Emin Timur CHP, Kurucaşile: Mehmet Zihni Sayın AK Parti, Ulus: Hasan Hüseyin Uzun AK Parti
BATMAN: Sabri Özdemir (BDP)
Beşiri: Mustafa Öztürt BDP, Gercüş: A. Kerim Kaya BDP, Hasankeyf: A Vahap Kusen AK Parti, Kozluk: M. Veysi Işık AK Parti,
Sason: Muzaffer Arslan AK Parti
BAYBURT: Mete Memiş (AK Parti)
Aydıntepe: Haşim Şentürk MHP, Demirözü: Selami Ersen AK Parti
BİLECİK: Selim Yağcı (AK Parti)
Bozüyük: Fatih Bakıcı AK Parti, İnhisar: Ayhan Ödübek MHP, Osmaneli: Münür Şahin AK Parti, Pazaryeri: Muzaffer Yalçın AK Parti, Söğüt: Halil Aydoğdu MHP,
BİNGÖL: Yücel Barakazi (AK Parti)
Adaklı: Zeki Işık AK Parti, Genç: Mehmet Hadi Topraktan AK Parti, Kiğı: Yılmaz Gündüz CHP, Solhan: Abdulhakim Yıldız AK Parti,
BİTLİS: Hüseyin Olan (BDP)
Adilcevaz: Necati Gürsoy AK Parti, Ahlat: Abdulalim Mümtaz Çoban AK Parti, Güroymak: Mehmet Emin Özkan BDP, Hizan: İhsan Uğur BDP, Mutki: Özcan Birlik BDP, Tatvan: Fettah Aksoy AK Parti
BOLU: Alaaddin Yılmaz (AK Parti)
Dörtdivan: Hasan Uzunoğlu AK Parti, Gerede: Mustafa Allar AK Parti, Göynük: Kemal Kazan AK Parti, Kıbrıscık: Doğan Dağ CHP, Mengen: Turhan Bulut CHP, Seben: Süleyman Özbağ AK Parti, Yeniçağa: Recayi Çağlar AK Parti
BURDUR: A. Orkun Ercengiz (CHP)
Altınyayla: Ahmet Serttaş AK Parti, Bucak: Süleyman Mutlu AK Parti, Çeltikçi: Rıza Yanar AK Parti, Gölhisar: Ramazan Canural AK Parti, Kemer: Durmuş Erdem AK Parti,
BURSA BÜYÜKŞEHİR: Recep Altepe (AK Parti)
Büyükorhan: Hasan Taş AK Parti Gemlik: Refik Yılmaz AK Parti Gürsü: Cüneyt Yıldız AK Parti Harmancık: Mustafa Çetinkaya AK Parti İnegöl: Alinur Aktaş AK Parti İznik: Osman Sargın AK Parti Karacabey: Ali Özkan AK Parti Keles: Mehmet Teke AK Parti Kestel: Yener Acar AK Parti Mudanya: Hayri Türkyılmaz CHP Mustafakemalpaşa: Sadi Kurtulan AK Parti Nilüfer: Mustafa Bozbey CHP Orhaneli: İrfan Tatlıoğlu AK Parti Orhangazi: Neşet Çağlayan AK Parti Osmangazi: Mustafa Dündar AK Parti Yenişehir: Süleyman Çelik AK Parti Yıldırım: İsmail hakkı Edebali AK Parti
ÇANAKKALE: Ülgür Gökhan (CHP)
Ayvacık: Mehmet Ünal Şahin AK Parti Bayramiç: Sadettin Arslan AK Parti Biga: İsmail Işık CHP Bozcaada: Hakan Can Yılmaz CHP Çan: Abdurrahman Kuzu AK Parti Eceabat: Adem Ejder MHP Ezine: Haluk Babaoğlu AK Parti Gelibolu: Münir Mustafa Özacar CHP Gökçeada: Ünal Çetin MHP Lapseki: Eyüp Yılmaz AK Parti Yenice: Veysel Acar AK Parti
ÇANKIRI: İrfan Dinç (AK Parti)
Atkaracalar: Rifat Altuntop AK Parti Bayramören: Halil Muratoğlu MHP Çerkeş: Hasan Sopacı AK Parti Eldivan: Nusrettin Gökçer MHP Ilgaz: Arif Çayır MHP Kızılırmak: Bayar Soysal AK Parti Korgun: Halil Öz AK Parti Kurşunlu: Şakir Kaymak AK Parti Orta: Bayram Yavuz Onay AK Parti Şabanözü: Mustafa Karakaya MHP Yapraklı: Ali Hasekioğlu AK Parti
ÇORUM: Muzaffer Külcü (AK Parti)
Alaca: Muhammet Esat Eyvaz AK Parti Bayat: Ekrem Ünlü AK Parti Boğazkale: Osman Tangazoğlu AK Parti Dodurga: MUstafa Aydın DP İskilip: Recep Çatma AK Parti Kargı: Zeki Şen AK Parti Mecitözü: Yaşar Kabakçı AK Parti Ortaköy: Taner İsbir AK Parti Osmancık: Hamza Karataş AK Parti Sungurlu: Abdulkadir Şahiner MHP Uğurludağ: Remzi Torun MHP
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR: Osman Zolan (AK Parti)
Acıpayam: Hulusi Şevkan AK Parti Babadağ: Salim Demirezen AK Parti Baklan: Yusuf Gülsever AK Parti Bekilli: Mustafa Başkafa CHP Beyağaç: Mustafa Akçay AK Parti Bozkurt: Birsen Çelik CHP Buldan: Ahmet Kırık AK Parti Çal: Fethi Akcan MHP Çameli: Cengiz Arslan AK Parti Çardak: Mahmut Öztürk AK Parti Çivril: Gürcan Güven AK Parti Güney: Halil Ayhan AK Parti Honaz: Turgut Devecioğlu AK Parti Kale: Erkan Hayla AK Parti Merkezefendi: Muhammet Subaşıoğlu AK Parti Pamukkale: Hüseyin Gürlesin AK Parti Sarayköy: Ahmet Necati Özbaş AK Parti Serinhisar: Mehmet Kobaş AK Parti Tavas: Turhan Veli Akyol AK Parti
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR: Gültan Kışanak (BDP)
Bağlar: Birsen Kaya Akat BDP Bismil: Cemile Eminoğlu BDP Çermik: Mehmet Akdağ AK Parti Çınar: Ahmet Cengiz BDP Çüngüş: Zübeyir Arslanca AK Parti Dicle: Abdulsamed Bilgin BDP Eğil: Mehmet Karakaş AK Parti Ergani: Ramazan Kartalmiş BDP Hani: Abdurrahman Zorlu BDP Hazro: Güler Özavcı Doğu BDP Kayapınar: Mehmet Ali Aydın BDP Kocaköy: Affüllah Kar BDP Kulp:Abdullah Özgen AK Parti Lice: Rezan Zuğurli BDP Silvan: Yüksel BodakçiBDP Sur: Seyid Narin BDP Yenişehir: Selim Kurbanoğlu BDP
DÜZCE: Mehmet Keleş (AK Parti)
Akçakoca: Cüneyt Yemenici AK Parti, Cumayeri: Recep Tuna AK Parti, Çilimli: Muhsin Yavuz AK Parti, Gölyaka Bekir Akbulut AK Parti, Gümüşova: Ahmet Azap AK Parti, Kaynaşlı: Erol Bayraktar AK Parti, Yığılca: Muzaffer Yiğit AK Parti
EDİRNE: Recep Gürkan (CHP)
Enez: Abdullah Bostancı AK Parti, Havsa: Oğuz Tekin CHP, İpsala: Mehmet Kerman AK Parti Keşan: Mehmet Özcan CHP, Lalapaşa: Bülent Şahinbaş MHP, Meriç: Nihat Yörük AK Parti, Süloğlu: Mehmet Ormankıran CHP, Uzunköprü: Enis İşbilen CHP,
ELAZIĞ: Mücahit Yanılmaz (AK Parti)
Ağın: Yılmaz Serttaş MHP, Arıcak: Münür Yıldız BBP, Baskil: İhsan Akmurat AK Parti, Karakoçan: Burhan Kocaman BDP, Keban:Fethiye Atlı AK Parti, Kovancılar: Hacı Akpınar AK Parti, Maden: Orhan Yavuz AK Parti Palu:Said Dağoğlu AK Parti Sivrice:Turgay Gündoğan SP
ERZİNCAN: Cemalettin Başsoy (AK Parti)
Çayırlı:Atınç Bahadır AK Parti İliç:Muhlis Doğan MHP Kemah:Mahmut Cantekin AK Parti Kemaliye:Mustafa Haznedar AK Parti Otlukbeli: Vahdet Ercan AK Parti Refahiye: Cevdet Çınar MHP Tercan:Mehmet Yılmaz MHP Üzümlü: Ahmet Sazlı AK Parti
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR: Mehmet Sekmen (AK Parti)
Aşkale: Enver Başaran AK Parti, Aziziye: Muhammed Cevdet Orhan AK Parti, Çat: Melik Yaşar AK Parti, Hınıs: Hasan Basri Fırat BDP, Horosan: Abdulhatem Bastem AK Parti İspir: Osman Çakır AK Parti Karaçoban: İrfan Sarı BDP Karayazı: Sait Karabakan BDP Köprüköy: Osman Belli AK Parti Narman: Yücel Ahmet İşleyen AK Parti Oltu: İbrahim Ziyrek AK Parti Olur: Rüstem Polat AK Parti Palandöken: Orhan Bulutlar AK Parti Pasinler: Ünsal Sertoğlu AK Parti Pazaryolu:Recep Kaplan AK Parti Şenkaya: Görbil Özcan AK Parti Tekman: Müfit Bingöl AK Parti Tortum: Hasan Çakmak AK Parti Uzundere: Halis Özsoy AK Parti, Yakutiye: Ali Korkut AK Parti
ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR: Yılmaz Büyükerşen (CHP)
Alpu: Rafet Demirtaş AK Parti Beylikova: Özkan Alp AK Parti Çifteler: Metin Özen AK Parti Günyüzü: Mehmet Remzi Arayit AK Parti Han: Erdal Şanlı CHP İnönü: Kadir Bozkurt AK Parti Mahmudiye: Ayşe Güney AK Parti Mihalgazi: Zeynep Akgün AK Parti Mihalıççık: İsmail Uysal AK Parti Odunpazarı: Kazım Kurt CHP Sarıcakaya: Faruk Güler AK Parti Seyitgazi: Hasan Kalın AK Parti Sivrihisar: Hamit Yüzügüllü AK Parti Tepebaşı: Ahmet Ataç CHP
GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR: Fatma Şahin (AK Parti)
Araban: Mehmet Özdemir AK Parti İslahiye: Kemal Vural AK Parti Karkamış: Mehmet Seydi Yılmaz MHP Nizip: Hacı Fevzi Akdoğan AK Parti Nurdağı: Hacı Coşkun MHP Oğuzeli: Mehmet Sait Kılıç MHP Şahinbey: Mehmet Tahmazoğlu AK Parti Şehitkamil: Rıdvan Fadıloğlu AK Parti Yavuzeli: Mustafa Kemal Sakaroğlu AK Parti
GİRESUN: Kerim Aksu (CHP)
Alucra: Asım Kaymakçı AK Parti Bulancak: Recep Yakar AK Parti Çamoluk: Savaş Akarçeşme AK Parti Çanakçı: Tuncay Kasım AK Parti Dereli: Kazım Zeki Şenlikoğlu AK Parti Doğankent: Haşim Birol Tekin MHP Espiye: Mustafa Karadere AK Parti Eynesil: Coşkun Somuncuoğlu AK Parti Görele: Tolga Erener AK Parti Güce: Aytekin Geçgel AK Parti Keşap: Mehmet Emür AK Parti Piraziz: Hayri Özdemir AK Parti Şebinkarahisar: Şahin Yılancı AK Parti Tirebolu: Abdullah Karapıçak AK Parti Yağlıdere: Abdurrahman Kırhasanoğlu AK Parti
GÜMÜŞHANE: Ercan Çimen (AK Parti)
Kelkit: Ünal Yılmaz AK Parti Köse: Şerif Aygün AK Parti Kürtün:Ahmet Kanat AK Parti Şiran: Ömer Yeniçeri MHP Torul: Hayri Bostan MHP
HAKKARİ: Dilek Hatipoğlu (BDP)
Çukurca: Servet Tunç BDP Şemdinli: Fikri Algül AK Parti Yüksekova: Ruken Yetişkin BDP
HATAY BÜYÜKŞEHİR: Lütfi Savaş (CHP)
Altınözü:Rifat Sarı AK Parti Antakya: İsmail Kimyeci AK Parti Arsuz: Nazım Çulha CHP Belen: Adnan Vurucu AK Parti Defne: İbrahim Yaman CHP Dörtyol: Yaşar Toksoy MHP Erzin: Kasım Şimşek AK Parti Hassa: Abdurrahman Demirel AK Parti İskenderun: Yusuf Hamit Civelek CHP Kırıkhan: Ayha

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.