Haber 16

Kılıçdaroğlu küfür iddialarını cevapladı

“Yolsuzlukla beni anarsan tehdit içerebilecek bir cümleyi kuracaktım. Fakat onun yanlış olacağını düşündüm…

Kılıçdaroğlu küfür iddialarını cevapladı
  • Gündem / Son Dakika
  • 30 Nisan 2011
  • Kılıçdaroğlu küfür iddialarını cevapladı için yorumlar kapalı
  • 100 KEZ OKUNDU

“KÜFRETMEDİM YANLIŞ ANLAŞILDI”


CNN TÜRK’te gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kemal Kılıçdaroğlu, yolsuzlukla ilgili Erdoğan’a yönelik yarım kestiği cümlenin yanlış anlaşıldığını söyleyerek küfretmediğini iddia etti.


İşte o sözler:

“Yolsuzlukla beni anarsan tehdit içerebilecek bir cümleyi kuracaktım. Fakat onun yanlış olacağını düşündüm fakat yolun yarısında ayağını denk al diyecektim fakat yanlış anlaşılır diye gülerek tamamladım. Ancak bunu maalesef söylüyorum bunu AKP medyası, sanki ben Sayın Başbakan’ın annesine küfretmiş gibi gösterdiler.”


“ANNEM ERMENİ DEĞİL”


Kılıçdaroğlu, annesinin Ermeni olduğu yöndeki haberlerden de rahatsız olduğunu söyleyerek, bu konunun tekrar tekrar haber olmasına bir anlam veremediğini söyledi. Kılıçdaroğlu bu konuda haber yapan medya kuruluşlarla mücadele edeceğini ifade etti. İşte o ilginç ve iddialı sözler:


“Tabii bir de bu ermeni meselesi var. Olmayan bir haber tümüyla yalan; fakat haber olarak veriliyor. Neresini düzelteceksiniz bundan müthiş rahatsızız. Bundan sonra o medyayla ismini vererek açıkça mücade etmeye kararlıyız. Kardeşiniz bir açıklama yaptı. Ayıp değli ki ermeni olmak o da Allah’ın yarattığı bir varlık ama değiliz.


Okum ayazma bilmez Allah rahmet eylesin vefat etti. Büyük ablamda öyle. Hatta bir gazeteci telefon etmiş ve Ermeni misiniz demiş o da hayır müslümanız diyerek telefonu kapamış.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ