Haber 16

Rüyada Aslan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada aslan nedir, rüyada aslanın kendisini kovaladığını görmek.

Rüyada Aslan Görmek Ne Anlama Gelir?
  • Gündem / Son Dakika
  • 09 Kasım 2015
  • Rüyada Aslan Görmek Ne Anlama Gelir? için yorumlar kapalı
  • 342 KEZ OKUNDU

Rüyada aslan, zulme, şiddete, kendini beğenmişliğe ve bazen hastanın iyileşmesine işaret eder. Dişi aslan görmek kötü ve zalim kadına işarettir.
Aslan ile güreş tuttuğunu gören kimse hasta olur. Bir kimse korktuğu halde yırtıcı hayvandan birisine bindiğini görse bir musibete düşer. Yahut altından çıkamayacağı bir iş başına geçer. Eğer hayvandan korkmazsa galip geleceği bir düşman ile yorum edilir.

Aslanı evinde gören kimse hayra, saltanata ve uzun ömre erişir. Aslanla dövüştüğünü gören, azgın düşmanla kavga eder. Aslan eti yemek, zenginliğe ve refaha; aslan kükremesi, felakete; aslan yavrusu, iş hayatında iyi bir arkadaşa; aslanları yolda koşarken görmek, ummadığınız bir yerden şansınızın açılmasına işarettir.
Aslana binip gezdiğini gören kimse, büyük ve kuvvetli bir düşmanına üstünlük sağlar. Aslanı kovalayıp onun kaçtığını gören, korktuğu ve çekindiği bir şeyden kurtulur ve muradına erer.

Aslandan korktuğunu fakat bir zarar görmediğini gören, düşmanından kurtulur. Evinde aslanlar bulunduğunu gören hayra erer, ömrü uzun olur. Aslanın derisinden, etinden, kemiğinden, kılından, damağından ve aslanın bir şeyinden bir parça bulduğunu gören miras yer. Azgın ve saldırgan aslan zulme işarettir.

Bir aslanın kendisini kovaladığını görmek, hükumetten korkmaya; bir aslana binmiş ama korkmakta olduğunu görmek, bir belaya uğrayacağına işarettir. Aslanı görüp kaçtığını ve hayvanın kendisini görmediğini gören, ilim ve hikmete nail olur. Bir aslanın bir memlekete girdiğini görmek, orada hükumet başkanının değişeceğine işarettir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ