Trabzonspor F.Bahçe’yi ligden sildi!

Taka Gazetesi, spor sayfasının manşetinden ‘Madem Öyle İşte Böyle’ başlığıyla verdiği haberinde, “Fener’i puan cetvelinden çıkarttık.” ifadelerine yer verdi.
Trabzonspor’un 2010-11 sezonunda alınteri ile şampiyon oluğunu yazan gazete, “Fener 5 maçta şike, 3 maçta teşvik suçu işlediğini polis, savcı, mahkeme, Yargıtay, UEFA, UEFA Tahkim Kurulu ve CAS onayladı. Sadece bizim futbol federasyonu ayak sürttü, sürtüyor. Bu da yetmezmiş gibi Aziz Yıldırım ile ilgili verilen mahkeme kararına rağmen halen infaz gerçekleştirilmiyor ve seçim sonrası bekleniyor. Bütün bunlar Türkiye’de adalet sisteminin kalmadığını herkesin kendi adaletini uygulaması gerektiğini ortaya koyuyor. Biz de kendi adaletimizi uyguluyoruz. Bugünden itibaren şampiyonluk kupamız verilene kadar puan cetvelinden Fenerbahçe’yi çıkartıyoruz. Bundan böyle Fenerbahçe puan cetvelinde yok sayılacak. Ne zaman ki şampiyonluğumuz verilir, Fener puan cetvelinde yerini alır.” ifadelerini kullandı.

FENERBAHÇE’DEN JET CEVAP
Haklarını alana kadar F.Bahçe’yi puan cetveline koymama kararı alan Trabzonlular’a sarı-lacivertlilerden jet cevap geldi.
F.Bahçe taraftarının buluşma noktalarından 12numara, Trabzon şehrini haritadan sildi. Taraftarlar, Taka Gazetesi ile aynı başlığı atıp “Madem öyle işte böyle” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.