Youtube dizi izle

Youtube dizi izle Bizim Okul 2.bölüm fragmanı izle,Bizim Okul 2.bölüm fragmanında neler olacak? Bizim Okul 2.bölüm fragmanı heyecanı burda.Bizim Okul 2.bölüm 9 Şubat’da verilecektir.Atv ekranında yayınlanan bu yeni dizi komedisi boldur.

Bizim Okul; öğrencilerin derslerde yeni bilgiler öğrenirken, aynı zamanda birlikte eğlenmeyi, sağlam dostluklar kurmayı, zor zamanlarında arkadaşlarının yanında olmayı öğrendiği bir hayat okulu… Okulun haylaz öğrencilerinin bir araya geldiği 10-A sınıfı ise öğretmenlerin korkulu rüyası…

Usta oyuncu Zeki Alasya’nın okul müdürü Gestapo Ayfer’i canlandıracağı dizide, müthiş bir kadro bir araya geldi.

Herkesin kendinden bir parça bulacağı Bizim Okul, 2 Şubat Cumartesi günü atv’de başlıyor!

ATV’nin yeni gençlik ve okul dizisi Bizim Okul, 1. Bölümüyle seyircinin büyük ilgisini çekti. Derslerle birlikte eğlenmeyi, sağlam dostluklar kurmayı da başaran 10A sınıfın hayat dolu öğrencileri ekran başındakilere eğlenceli saatler yaşattı.

Okul müdürü Zeki Alasya, haylaz öğrencilerin korkulu rüyası olan, öğrencilerine ve öğretmenlerine sahip çıkan babacan Gestopa Ayfer’i canlandırıyor. Bizim Okul’un bir önceki bölümünde okul bahçesinde yaramazlık yapan öğrenciler okula yeni tayin olan Gestopa Ayfer ile tanışmıştı. Herkes isminden dolayı yeni müdürü, aynı isimli öğrenci velisi bir bayan zannetmişti. Yaşanan karışıklık gerçek okul müdürünün okula gelmesiyle çözülmüştü. Müdür Ayfer, okulun en haylaz sınıfı 10A’nın korkulu rüyası haline gelmişti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.